Videos (ویدئوهای آزاد)

اطلاعات مفید جنسی

اطلاعات مفید جنسی
اطلاعات مفید جنسی

اطلاعات مفید جنسی

اگر مرد گاهی در هنگام نعوظ و یا ارکشن مشکل داشته باشد به معنای آن است که ناتوانی جنسی درکار است ؟  

خیر بسیاری از مردان گاه به دلیل خستگی فراوان ، استرس ، مصرف مشروبات الکلی و یا استعمال دخانیات ، ممکن است توانایی نعوظ را از دست بدهند که این الزاماٌ به معنای ابتلا به بیماری ناتوانی جنسی نیست لیکن چنانچه مکرراً و بیش از 6 ماه به طول انجامد باید با پزشک مشاوره کرد.

– آیا نداشتن پرده بکارت به معنای دختر نبودن و یا داشتن رابطه جنسی قبلی است ؟

خیر، برخی از زنان به شکل کاملاً ظبیعی و مادرزادی فاقد پرده بکارت میباشند لذا در معاینات پرده ای به چشم نمیخورد و خونریزی خاصی نیز در هنگام زفاف موجود نمیباشد .

آیا بین سایز پا و طول انگشت شصت با اندازه دستگاه تناسلی رابطه وجود دارد؟

خیر . تاکنون تحقیق معتبری به وجود رابطه بین سایز کفش و اندازه دستگاه تناسلی نائل نیامده است و افراد بلند قد ممکن است دارای دستگاه تناسلی کوچکی باشند و برعکس. ضمناً بین اندازه شصت دست و اندازه دستگاه تناسلی نیز ارتباطی موجود نیست .

آیا میتوان با محدود کردن رابطه جنسی در روزهای بخصوص که زن تخمک گذاری نمیکند ، احتمال حاملگی را کاهش داد؟

خیر ریسک بارداری هنوز موجود میباشد چرا که در برخی زنان امکان بارداری در هر موقعی از ماه و حتی در حین قاعدگی نیز وجود دارد.

آیا امکان وجود دارد که فردی مبتلا به بیماری مقاربتی باشد ولی خود نداند؟

بله . برخی از بیماریهای مقاربتی فاقد علائم بدنی خاصی هستند و فرد در صورت ابتلا میتواند آن بیماری را به دیگری منتقل سازد .

آیا استفاده از دستگاه های مکانیکی و یا انجام ماساژ میتوان کمکی در افزایش سایز دستگاه تناسلی کرد؟

خیر. علی رغم بازار داغ اینگونه فراورده ها و همچنین  کرم ها و لوسیون هایی که وعده افزایش سایز دستگاه تناسلی را میدهند ، تحقیقات علمی نتیجه بخش بودن طولانی مدت ایندسته از محصولات را تایید نکرده اند.

آیا این طبیعی است که یک مرد چندین بار در طول روز دارای نعوظ گردد؟

بله. برخی متصورند که داشتن نعوظ صرفاً در هنگام برانگیختگی جنسی بوجود میاید لیکن گفتنی است که عده ای از مردان در شرایط معمول زندگی و بدون تحریک جنسی دارای نعوظ میگردند که اگر چه وضعیت راحتی نیست لیکن پس از چند دقیقه دستگاه تناسلی به وضعیت نرمال برگشت میکند.

آیا برقراری رابطه جنسی به شکل ایستاده میتواند راه خوبی برای پیشگیری از حاملگی باشد ؟

خیر . در هر وضعیت ژیمناستیکی که افراد قرار گیرند امکان بارداری موجود میباشد چرا که اسپرم دارای حرکت میباشد و در شنا کردن به سوی تخمک مسیر خود را پیدا خواهد نمود.

بهترین لغزنده کننده برای برقراری رابطه جنسی چیست ؟

تنها نوع قابل توصیه ، لغزنده کننده های آبی و نه روغنی میباشند. روغن بچه ، کرم های ماساژ، روغن بادام ویا زیتون میتوانند باعث خراب و یا پاره شدن کاندوم گردند ویا زمینه را برای عفونت های دستگاه تناسلی مهیا سازند.

آیا طبیعی است که در هنگام برانگیختگی جنسی و نعوظ در مرد ادرار کردن مشکل گردد؟

بله . مجرای ادرار در مرد هم برای خروج ادرار و هم برای انزال طراحی گردیده است ولی نه به طور همزمان. بنابراین در هنگام برانگیختگی جنسی ورود ادرار به مجرا بسته میشود و پس از انزال بعد از مدت کوتاهی امر تخلیه ادرار میتواند صورت پذیرد.

آیا ترشحات دستگاه تناسلی در زن همگانی و طبیعی است ؟

بله . به شکل طبیعی دستگاه تناسلی زن دارای ترشحاتی میباشد لیکن اگر رنگ این ترشحات به سبزی یا خاکستر تبدیل شده باشد و یا ایجاد سوزش و خارش نموده و بوی تند و زننده پیدا کند ممکن است علامت عفونت دستگاه تناسلی باشد که باید با پزشک مشورت کرد.

آیا داشتن انحناء درآلت تناسلی مرد به معنای آسیب و یا اشکال در دستگاه تناسلی است ؟

خیر . از آنجایی که دستگاه تناسلی بافتی اسفنجی است که ممکن است در یک قسمت این بافت اسفنجی متمرکز تر از قسمت دیگر باشد لذا ممکن است کمی انحناء در آلت تناسلی روًیت گردد. معمولاً افرادی که دارای انحناء در دستگاه تناسلی میباشند مشکلی در برقراری رابطه جنسی ندارند لیکن چنانچه درد در هنگام نعوظ و یا برقراری رابطه جنسی تجربه گردد و یا زاویه انحناء بیش از 30 درجه باشد باید با پزشک مشورت کرد.

آیا اگر در زن یک سینه بزرگتر از دیگری باشد نشانه نقص است؟

خیر. تعداد بسیار اندکی از زنان هستند که دارای سایز کاملاً مشابه سینه باشند و در اکثر زنان به شکل طبیعی یک سینه کوچکتر از دیگری است همانگونه که در مردان نیز یکی از بیضه ها از دیگری کوچکتر است.

آیا تنها مردان خود ارضایی میکنند؟

خیر. عده کثیری از زنان مبادرت به خود ارضایی کرده یا میکنند لیکن در مقام مقایسه با مردان این رقم در زنان کمترگزارش شده است. بنابر شواهد 95% از مردان و 60% از زنان خود ارضایی میکنند.

آیا انتقال بیماریهای مقاربتی از طریق پوست هم امکان پذیر است ؟

بله. علی رغم اعتقاد شایع که تصور میکنند صرفاً از طریق برقراری رابطه جنسی بیماری های مقاربتی منتقل میگردند گفتنی است که از طریق تماس پوستی نیز بعضی بیماریهای مقاربتی قابل انتقالند.

آیا سکس در آب میتواند منجر به حاملگی گردد ؟

بله. آب اسپرم کش نیست! و مانعی برای انتقال اسپرم از بدن مرد به بدن زن در هنگام برقراری رابطه جنسی در آب محسوب نمیگردد.

آیا دوش وسیله خوبی برای تمیز نگاه داشتن دستگاه تناسلی زن میتواند باشد؟

خیر. اگر چه تصورمیگردد که با وارد کردن آب به داخل دستگاه تناسلی میتوان آنرا تمیز کرد و یا اسپرم های احتمالی را شست و یا با عفونت در این ناحیه مبارزه کرد ، لیکن هیچیک از نیت های مذکور با عمل دوش میسر نمیگردد . دستگاه تناسلی به شکل خارق العاده ای ” خود شوینده ” است ، لذا با عمل دوش و یا شستشو های اضافی امکان از بین رفتن باکتریهای مفید موجود گشته و با بر هم خوردن توازن ترکیبات شیمیایی در این ناحیه ، احتمال امکان ابتلا به عفونت های قارچ و یا بیماری های مقاربتی افزونی یابد .

آیا اگر انزال در مرد صورت نگیرد تولید مزاحمت برای بدن خواهد نمود؟

خیر. اسپرم تولید شده در دستگاه تناسلی مرد میتواند تا یک ماه در بدن بماند و بعد از 3-4 هفته خود به خود مرده و از بین برود بدون آنکه از طریق انزال به بیرون از بدن رانده شود یا برای بدن و بیضه ها مزاحمتی ایجاد کند.

آیا خود ارضایی سبب ایجاد جوش ، ضعف چشم ، رشد مو در قسمتهای از بدن و یا ضعف قوای جسمانی میگردد؟

خیر . تاکنون هیچ تحقیق علمی بین خود ارضایی و جوش صورت ، ضعف چشم و قوای بدنی و غیره.. رابطه ای پیدا نکرده است. لذا نگرش منفی نسبت به خود ارضایی را باید به سایر فاکتورهای جانبی متعاقب خود ارضایی از جمله اعتیاد جنسی و… ارجاع داد.

شاد و پیروز باشید و شعار همیشگی را درگوش که : ” سکس بهتر ، زندگی بهتر”

دکتر مریم محبی

رواندرمانگر و سکس تراپیست

تلفن تماس :1622-597-905

www.drmohebbi.com

 

Please follow and like us:

17 thoughts on “اطلاعات مفید جنسی

  • Author gravatar

   ba salam va ehteram
   man bardia 30 sale az tehran hastam
   moshkeli ke daram ine ke man ta zamani ke hamsaram yek lebase sexy napoosheh ya arayesh nakoneh be hich onvan barangikhteh nemisham va hamchenin dar toole sex ham ba koochektarin ekhtelali mesle zang zadane telephone ya az in ghabil tamame hesse jensim ro baraye ye modatte toolani az dast midam. kholaseh ehsas mikonam az nazare jensi kheyli adame sakhtiyam va momkeneh hamsaram aziyat besheh. lotfan man ro rahnamaee konid
   ba tashakkor

  • Author gravatar

   یه مدت زیادی که خیلی نیاز به سکس رو تو خودم زیاد میبینم ولی امکانش نیست … با خود ارضایی هم عطشم نمیخوابه و با از چند بار انجام این کار هیچب عوض نمیشه
   تو رو خدا منو راهنمایی کنین ببخشید که اینجا پرسیدم

  • Author gravatar

   درود بر خانم دکتر عزیز.امکانش هست این آیا میدانید ها را به صورت کتبی هم بنویسید.سپاس

  • Author gravatar

   خیلی‌ استفاده کردم ممنون

  • Author gravatar

   با سپاس، میخواستم از تلاشِ شما برای اطلاع رسانی به جامعه ایرانی‌ تشکرکنم

  • Author gravatar

   خانوم در مریم محبی من خیلی‌ از شما ممنون هستم از برنامه‌ها و مقالات

   قشنگتون. اگر ممکن هست لطفا بیشتر ویدئو‌های دانستنی درست کنید. با تشکر

  • Author gravatar

   لطفا بیشتر در مورد صحبت کنید، با تشکر

  • Author gravatar

   متاسفانه ایرانیان بیرون از کشور زیاد به این مطلب دقت نمیکنن

  • Author gravatar

   خیلی‌ ممنون

  • Author gravatar

   با درود.
   به صورت طبیعی توانایی انجام سکس بیش از 2 بار در روز را دارم و اکثر مواقع متوجه میشوم که به صورت طبیعی اسپرم دفع میکنم البته اگر 3 تا 4 روز سکس نداشته باشم.خیلی زود هم تحریک میشوم و تمایل به سکس دارم.
   به نظر شما این رفتار طبیعی است و برای کنترل چه باید کرد؟
   با سپاس فراوان

  • Author gravatar

   با سلام
   سنم بالاست اما ميل جنسي ام زياد است مشگلم اينه كه هم نعوظ كامل نيست هم زود انزالي دارم آيا اين موارد قابل درمان هستند؟مدت 2 سالي هست كه تدريجا اينطوري شده ام .

  • Author gravatar

   سلام دکتر محبی می خواستم در مورد زود ارضای یک راهنمای بکنید منزود ارضا هستم به توری که به 5دقیقهام نمیرسه باتشکر

  • Author gravatar

   ضمن عرض سلام خدمت داکترمحبی خانم بنده خیلی سرد مزاچ است .رهنمایم کنید

  • Author gravatar

   با سلام خدمت بانوی گرامی خانم دکتر محبی عزیز
   در جواب ” بهترین لغزنده کننده برای برقراری رابطه جنسی چیست ؟ ” شما جواب کاملی ندادید اگر ممکنه بیشتر توضیح دهید..؟
   از کرم های مرطوب کننده و یا لوسین های بدن و یا روغن زیتون که خیلی برای پوست مفید هست میشه برای برقراری رابطه ی جنسی استفاده کرد؟

   سوال دیگه ای که داشتم اگر ممکنه راجعبه مقاربت های دهانی توضیح دهید که چه پیامدهایی رو در بر خواهد داشت؟ و اینکه ایا یک مرد میتونه با دهان و زبان کلیتیروس زن رو تحریک کنه و ایا هیچ مشکلی پیش نمیاد و چطوری و نوع اموزش این عمل رو که توضیح دهید…. ممنونم.

   سوال دیگه ای که در ذهنم داشتم این هست که ایا در روابط زناشویی میشه مانند فیلم های پورنو از ژست ها و مدل های ارتباطی مختلف استفاده کرد و با این کار تاثیر بدی بروی ذهنیت و روان همسرمون نمیگذاریم ؟
   خیلی خیلی خیلی خیلی ممنونم از شما خانم محبی عزیز

  • Author gravatar

   با سلام خدمت بانوی گرامی خانم دکتر محبی عزیز
   یه سوال داشتم، سوالم این بود که از خیلی ها شنفتم که همجنس بازی مرد باعث بزرگ شدن الت جنسی مرد خواهد شد! ایا چنین چیزی درسته؟
   ممنونم از پاسخگویی شما

   خانم محبی عزیز همیشه موفق و پیروز باشید.

  • Author gravatar

   با سلام خدمت بانوی گرامی خانم دکتر محبی عزیز
   “چکار کنم تا دچار ارگاسم شبانه شوم”
   برای من ارگاسم شبانه خیلی لذت بخش تر از خود ارضایی در موارد خاص است و برخلاف خودارضایی که موجب عذاب وجدان و پشیمانی و گناه در من هست، ارگاسم شبانه باعث شادابی و سلامتی روحی و تخلیه ی عقده های روحی من میشه پس ” چکار کنم تا فقط ارگاسم شبانه داشته باشم؟”

   سوال دیگه ای در ذهنم داشتم طی تحقیقی که در اینترنت داشتم خوردن عسل و زنجه فیل و انجیل و موز باعث قوی شدن کمر و بنیه خواهد شد …” خوردن چه چیزهایی باعث قوی شدن بنیه خواهد شد؟ ”
   خانم محبی عزیز من 24 سال سن دارم و در سنین 12-23 سالگیم ار قوای جنسی بالا و مقدار انزال منی بیشتری نسبت به الانم برخوردار بودم و متاسفانه افراطهایی هم در خودارضایی داشتم و حالا نگرانم که شاید سلامت جنسیم رو از دست داده باشم ؟!! ایا باز هم میتونم مثل گذشته در انزالم منی زیادی داشته باشم؟ چکار باید بکنم ؟ چه چیزی باید بخورم و چه دارویی باید مصرف کنم ؟ خانم محبی لطفا کمکم کنید…
   خیلی خیلی ممنون و سپاسگذارم.

  • […] نوشته های جنسی در ادبیات فارسی تنها در غالب اشعار و مطالب منظوم محدود نمیگردند بلکه به شکل نثر نیز میتوان به آثار ارزشمندی اشاره داشت از جمله کتاب الفیه ، شلفیه که در ان به شرح و توضیح برخی رفتار های جنسی اشاره گردیده است . نگارش داستانهای جنسی نیز در ادبیات فارسی از جایگاه ویژه خود برخوردارند که از اولین انها میتوان از” رساله فجوریه ” یاد کرد . این کتاب که در دوره ناصرالدین شاه به بازار امد حاوی روایاتی است به قلم والی خان گرجی که در سه بخش : 1- معاشرات و مباشرات با زنان 2- ملاوطه با پسر بچه ها و 3- مقاربت با کنیزان تهیه و به سلطان صاحب قران تقدیم شده بود . بخشی از کتاب رساله فجوریه در اینجا آورده میشود: سالی در ایام بهار که اعلی حضرت اقدس همایون در اسب دوانی تشریف فرما بودند ، جمعی از شاهزادگان مهمان شاهزاده والده بنده بودند و این بنده مباشر نهار بود و رتق و فتق امورات لازمه را مینمودم که دیدم این دختر در میان باغ به سیر و گشت مشغول است . گاهی زیر درخت گل مینشست و گاهی گوش به صوت بلبل میداد. این بنده آهسته آهسته پیش رفتم و بنای مزاج را گذاشتم . او در جواب ، سخنان سخت گفت . بالاخره به سخن های گرم او را نرم کردم . در زیر درخت آ لبالو آورده ، ایستاده مقاربتی اتقاق افتاد. گر چه لذتی دست نداد ولی آتش شهوت از آب دجله حسنش فرو نشست . بعد از اتمام عمل ، دایه خانم رسید . دیدم خانم بسیار متوحش است . سبب پرسیدم . گفت : دایه این تفضیل را از برای سایرین نقل خواهد کرد . گفتم : رفع این کار آسان است . چون دایه نزدیک رسید ، فی الفور او را خواهی نخواهی روی خاک خوابانیده و بند شلوارش باز نمودم . دیدم نعوذ با الله …! ناچار او را شربتی در دادم و شافی بنهادم ، با هزار مصیبت خود را از دست آن پتیاره خلاص کردم . تا سحر گاه نمودم این تکرار ——————– و قنا ربنا عذاب النار این بحث ادامه دارد شاد و پیروز باشید و شعار همیشگی را در گوش که : سکس بهتر زندگی بهتر دکتر مریم محبی رواندرمانگر و سکس تراپست Tel: 905-597-1622 http://www.maryammohebbi.com Voice mail : 818-732-1622 […]

Leave a Reply

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram