Articles (مقالات)
آموزش دیر ارضائی

آموزش دیر ارضائی

http://youtu.be/WKKx0A6fsKU

آموزش دیر ارضائی

هرگونه کپی برداری از مطالب دکتر مریم محبی سکس تراپیست تنها با ذکر کامل منبع مجاز میباشد آموزش دیر ارضایی

مطالب مرتبط:

. مفهوم اعتیاد جنسی بر گرفته از همان مفهوم آشنای وابستگی به دارو ، مواد مخدر ، الکل و قمار است که در پی تکرار آن فرد وابستگی روانی وجسمانی به آن مواد را تجربه نموده و در صورت عدم دسترسی یا ناکامی در اطفاء آن نیاز ، در فرد علائم و نشانه های سندرم ترک یا محرومیت هویدا میگردد. به عبارت دیگر در فرایند اعتیاد جنسی به مانند اعتیاد به مواد مخدر یا اعتیاد به الکل ، نوعی تغییرات شیمیایی و عصبی در بدن ایجاد میگردد که در شکل وسواس گونهً آن ، فرد برای تجربه مجدد آن تغییرات مجبور به تکرار رفتار خواهد شد.
معتادین جنسی در طول زندگی متنوع ، پر هیچان و پر استرس جنسی خود همواره همراهانی را به شکل کوتاه یا بلند مدت در کنار خود میابند که خواه نا خواه به گونه های مختلف تحت تاثیر پیامد های این فرم از روابط قرار میگیرند . بسیاری از این همراهان مایلند علائمی که شناسه گر رفتار اعتیاد گونه شریک جنسی آنان هست را جویا شوند تا نسبت به وضعیت ارتباطی خود بهترین تصمیم گیری را بتوانند اتخاذ کنند. برخی نکات برجسته در تشخیص رفتارجنسی معتادین جنسی عبارتند از :
1- درخواست های پیاپی برای انجام سکس : معتادین جنسی میل سیری ناپذیر برای رابطه جنسی از خود نشان میدهند لذا از هر فرصتی برای انجام رابطه جنسی فروگذار نکرده و پس از انجام مجدداً خود را اسیر تفکرات دیده برای سکس بعدی مقدمه چینی میکنند
2-مشتری مطالب پورنو : افراد معتاد به سکس اشتیاق فراوان به جمع اوری و دیدن فیلم های سوپر داشته معمولاً مجموعه ای از تصاویر ، کتاب ، مجله و فیلم های سکس در اتاق، محل کار یا حافظه کامیپوتر خود دارند.
3-رفتار خود ارضایی: از انجایی که شاید هر روز و هر لحظه حضور شریک جنسی برای انجام رابطه جنسی مهیا نباشد ، خود تشفی بخشی جنسی بخش مهمی از زندگی جنسی معتادین جنسی را تشکیل میدهد. برخی از معتادین جنسی در افشا سازی انجام رفتار خود ارضایی ممانعت کرده علی رغم اینکه شریک جنسی علائمی از انجام را در حمام ، اتاق خواب با محل کار پیدا میکند در مقابل سوال شریک جنسی که آیا تو خود ارضایی میکنی یا نه ؟ انکار پیشه میسازند و این در حالیست که دسته دیگر را شرمی تهدید کننده نیست و لزومی در کتمان این رفتار در خود احساس نمینمایند.
4-دیر آمدن های مکرر و زود در رفتن های مشکوک : در دوره اشنایی یا زندگی های طولانی مدت تر با معتادین جنسی افرادی که با انها در حال ارتباط یا زندگی هستند همواره از دیر آمدن ها زود از منزل بیرون زدن های این افراد شاکی و گله مندند . چرا که معتادین جنسی همواره در حال برنامه ریزی و انجام طرح های جنسی خود میباشند و شاید همیشه در پیش بینی و کنترل زمان ملاقات های بیرون از رابطه خود موفق نبوده لذا یا دیر به منزل باز گردند و یا برای خروج تنهای خود از خانه بهانه سازی کنند.
5-رفتار های عجبیت جنسی : در زندگی جنسی معتادین جنسی شاید صرفاً به انجام رفتار ساده خود ارضایی یا رابطه با افراد متعدد اکتفا نشود و فرد در انجام رفتارهای جنسی چون خود نمایش گری جنسی ، دید زدن های قاچاقی ، سکس تلفنی ، سکس گروهی و … از خود رغبت و تمایل نشان داده شریک جنسی را تشویق یا مجبور به همراهی سازد
6-نا معلومی وضعیت مالی : انجام رفتار جنسی هزینه مند است خصوصا زمانیکه پای کارگران جنسی در میان باشد لیکن از انجایی که کارگران جنسی معمولا با سیستم کردیت کارتی کار نمیکنند لذا منبع مصرف حجم زیادی از درآمدی که ماهانه رو به کاهش است نامعلوم باقی میماند
7-سکس بدون پوشش : معتادین جنسی بنا به دلایلی خیلی تمایل به استفاده از وسایل پیشگیری ندارند . علی رغم اهمیت استفاده از کاندوم به منظور جلوگیری از بارداری و یا بیماری های مقاربتی معتادین جنسی از استفاده از ان سر باز میزنند . خود محوری معتاد جنسی در غالب میل به خشنودی فوری و کامل جنسی بدون توجه به سلامت و حقوق جنسی شریک جنسی بدین سان قابل شناسایی میگردد.

از کجا بفهمم ” معتاد به سکس ” است ؟


Please follow and like us:
error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram